Główna oferta

 Centrum Edukacji

Creative  Mind School

Główna oferta placówki obejmuje:

Niepubliczny Integracyjny Punkt Przedszkolny "Creative Mind School" oraz innowacyjna "Muzyczna zerówka"

Niepubliczny Integracyjny Punkt Przedszkolny "Creative Mind School" to kameralna i przytulna placówka, w której panuje rodzinna atmosfera. Wychodząc na przeciw masowym przedszkolom - my wierzymy w małe grupy, w których nauczyciel i terapeuta mogą realizować  indywidualne podejście do potrzeb każdego dziecka. Przedszkole urządzono w sposób przytulny oraz nowoczesny, dzieci mają do dyspozycji "Salę doświadczania świata". Pracuje z nami jedynie doświadczona i wykwalifikowana kadra, której praca z dziećmi jest pasją. Realizujemy Podstawę Programową Wychowania Przedszkolnego, w tym język angielski, rytmikę, gimnastykę ogólnorozwojową oraz dodatkowe zajęcia, które świetnie uzupełniają całą ofertę edukacyjną. Przedszkole przyjmuje dzieci w wieku od 2,5 lat do 6 lat, zapraszamy także dzieci ze spektrum autyzmu do Grupy integracyjnej. Wyjątkową propozycję przygotowaliśmy w Innowacyjnej "Muzycznej zerówce", która jest pierwszą taką propozycją na rynku. 

Placówka posiada własną "Bibliotekę przedszkolną", z której dzieci mogą wypożyczać książki do domu. Oferujemy zdrowe i pyszne posiłki, uwzględniamy diety pokarmowe dzieci.

 

Prezentujemy innowacyjne podejście do poznawania otaczającego dzieci świata, przygotowaliśmy autorski Projekt "Spacerem przez Piaseczno".

Kadra przedszkola zawiera: nauczycieli edukacji przedszkolnej, terapeutę pedagogicznego, psychologa, logopedę, nauczyciela cienia, współpracujemy także z: pedagogiem specjalnym, terapeutą SI, fizjoterapeutą.

OFERUJEMY PRZYGOTOWANIE PRZED PRZEDSZKOLNE DLA DZIECI 1-2,5 r.ż.

Szkoła Języków Obcych "Good Better Best"

W skład Centrum Edukacji Creative Mind School wchodzi także Szkoła Języków Obcych "Good Better Best", która funkcjonuje z bardzo dobrą opinią już kilka lat w Piasecznie. Oferta skierowana jest do wszystkich dzieci, do młodzieży i dorosłych pragnących nabyć lub poszerzyć umiejętności związane z wybranym językiem: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski. 

Pragniemy zaprosić Państwa do Szkoły ʺGOOD BETTER BEST”, w której będziemy wspólnie odkrywać świat języków obcych oraz rozwijać pasję do ich uczenia się. Nasza Szkoła to miejsce, w którym najważniejszy jest Nasz Słuchacz. Dokładamy wszelkich starań, aby zajęcia przebiegały w miłej, przyjaznej i rodzinnej atmosferze, aby każda lekcja wnosiła coś nowego i ciekawego oraz aby każdy uczący się wychodził z zajęć zadowolony, usatysfakcjonowany i z poczuciem wygranej. 

Naszym atutem jest otwartość na dialog z Naszymi Słuchaczami oraz wychodzenie naprzeciw ich oczekiwaniom, dlatego systematycznie prosimy osoby uczące się o ocenę jakości pełnionych przez nas usług.

Zajęcia w szkole to m.in. zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania, kursy językowe, warsztaty. 

Serdecznie zapraszamy!  Zapisy:

biuro.creativemind@gmail.com

Tel.  508- 237-723