Główna oferta

 Centrum Edukacji

Creative  Mind School

 "Creative Mind School" 

"Creative Mind School" to zespół kameralnych i przytulnych placówek, w każdej z nich panuje rodzinna atmosfera. Wychodząc na przeciw masowym przedszkolom czy żłobkom - my wierzymy w małe grupy, w których nauczyciel i terapeuta mogą realizować  indywidualne podejście do potrzeb każdego dziecka. Przedszkola urządzono w sposób przytulny oraz nowoczesny, dzieci mają do dyspozycji sale terapeutyczne, w tym Salę Integracji Sensorycznej oraz "Salę doświadczania świata". Pracuje z nami jedynie doświadczona i wykwalifikowana kadra, której praca z dziećmi jest pasją. Realizujemy Podstawę Programową Wychowania Przedszkolnego, w tym język angielski, rytmikę, gimnastykę ogólnorozwojową oraz dodatkowe zajęcia, które świetnie uzupełniają całą ofertę edukacyjną. Przedszkole przyjmuje dzieci w wieku od 2,5 lat do 6 lat, zapraszamy także dzieci ze spektrum autyzmu. Do żłobka zapraszamy Dzieci, które ukończyły 1 r.ż.

 Oferujemy zdrowe i pyszne posiłki, uwzględniamy diety pokarmowe dzieci.

 

Prezentujemy innowacyjne podejście do poznawania otaczającego dzieci świata, przygotowaliśmy autorski Projekt "Spacerem przez Piaseczno".

Kadra przedszkola to grono profesjonalnych osób: nauczycieli edukacji przedszkolnej, terapeutę pedagogicznego, psychologa, logopedę, nauczyciela cienia,  pedagoga specjalnego, terapeutę SI, fizjoterapeutę.

Serdecznie zapraszamy!  Zapisy:

biuro.creativemind@gmail.com

Tel.  508- 237-723