child-2205449_1920
front
Dzieci rysunek
Nauczyciel i uczeń
Czas dla Rodziny
Obrazy dzieci

Centrum Edukacjno - Rekreacyjne   

Creative Mind  School

Serdecznie zapraszamy do pierwszego w Piasecznie Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego "Creative Mind School",  które oferuje bogatą ofertę edukacyjną dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Centrum Edukacjino - Rekreacyjne Creative Mind School w Piasecznie powstało z pasji do nauczania oraz pracy z dziećmi i młodzieżą. Centrum Edukacji prowadzone jest przez osoby doświadczone, pracujące w oświacie. Proponujemy Państwu środowisko edukacyjne, w którym dzieci mogą działać, bawić się, poznawać własne emocje, rozwijać umiejętności, zainteresowania i talenty w zgodzie z tempem własnego rozwoju. Prezentujemy indywidualne podejście do każdego podopiecznego, towarzyszymy dzieciom w poznawaniu świata i ich możliwości. 

 

Zapraszamy dzieci do Niepublicznego Integracyjnego Punktu Przedszkolnego "Creative Mind School" " Niepublicznego Przedszkola Creative Mind School" oraz do "Żłobka Creative Mind". Wierzymy, że każde dziecko jest nieograniczonym twórcą, potrafi rysować, śpiewać, pisać opowiadania, przyswajać języki czy konstruować mosty. Naszym zadaniem jest wzmacniać w nim to przekonanie.

Wspieramy każdą rodzinę, która korzysta z naszej oferty, organizujemy: konsultacje, warsztaty dla dzieci oraz dorosłych, coaching, pomoc terapeutów. e

Naszym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa Dzieciom, jak również Kadrze, szczególnie teraz, kiedy świat opanowała pandemia korona wirusa. W tym celu każda sala, korytarze, łazienki, szatnie wyposażone są w stacje dezynfekujące. Pomieszczeniom bieżącą dezynfekcję zapewniają wysokiej klasy urządzenia:

 • oczyszczacze powietrza Dream Land pracujące podczas pobytu Dzieci w placówkach - Urządzenie posiada siedem etapów filtracji. Na początku powietrze przepływa przez filtr wstępny, w którym zatrzymane są większe zanieczyszczenia takie jak kurz, włosy, sierść czy alergeny. Kolejny etap to filtry węgla aktywnego, które na celu mająneutralizację zapachów z pomieszczeń i tkanin oraz usuwanie mikroskopijnych bakterii i wirusów. Wyposażenie urządzeń w filtr HEPAH13, powoduje eliminację najmniejszych pyłów w tym PM 2.5 i PM 10, które stanowią główne składniki smogu. Lampa UV-C o podwyższonej trwałości w połączeniu z filtrem o właściwościach fotokatalitycznych eliminuje z filtrowanego powietrza roztocza, bakterie i wirusy. Lampa została bezpiecznie zabudowana wewnątrz urządzenia, emituje fale o długości 254nm trwale uszkadzając jądra komórkowe mikroorganizmów szkodliwych dla zdrowia. To rozwiązanie jest szczególnie przydatne w trakcie leczenia wszelkich infekcji dróg oddechowych, zwłaszcza u dzieci.

 • generator ozonu pracujący poza czasem obecności dzieci w salach - Proces ozonowania polega na wprowadzeniu przy pomocy generatora do oczyszczanego powietrza cząstek ozonu, który jest silnym utleniaczem. W sposób szybki i naturalny usuwa wszelkie zanieczyszczenia biologiczne i chemiczne. W kontakcie z nimi ozon niszczy je w procesie utleniania.

Korzystamy ze środków dezynfekujących firmy MEDISEPT!

Oferta  Centrum Edukacjo - Rekreacyjne  Creative Mind School:

 • Niepubliczny Integracyjny Punkt Przedszkolny "Creative Mind School", ul. Żeromskiego 13, Piaseczno

 • Niepubliczne Przedszkole "Creative Mind School", ul. Warszawska 30/5,6, Piaseczno

 • Żłobek Creative Mind, ul. Żeromskiego 13, Piaseczno

 • Realizacja WWR dla dzieci z zewnątrz

 • Zajęcia i warsztaty rozwijające dla dzieci

 • Warsztaty dla rodziców

 • Szkolenia dla nauczycieli

 • Zajęcia dla dzieci wyrównujące szanse edukacyjne

 • Trening Umiejętności Społecznych (TUS)

 • Coaching indywidualny i grupowy

Nasze przedszkola zapraszają dzieci od 2,5 do 6 lat, wspomagamy rozwój dzieci w normie oraz ze spektrum autyzmu.

Zapraszamy również dzieci od 1 do 2,5 r. ż. w ramach edukacji przed przedszkolnej.